Plán akcí 11/1/2019 - 11/30/2019

  • 1/11
    Friday
    Organizační tým
    07:15 - 08:00 Veletrh zdraví ÚČAST NUTNÁ!!!
    Knihovna
    08:10 - 09:50
    Logická olympiáda
    08:30 - 13:00 krajské kolo Krajský úřad Kraje Vysočina
    Učíme se ze života pro život
    11:00 - 14:30 KA3 Rozvoj sebe sama a druhých
  • 2/11
    Saturday
  • 3/11
    Sunday
    Exkurze Minerál Tiškov
    07:15 - 18:34 Badatelský kroužek
  • 4/11
    Monday
    Informace k přijímacímu řízení
    10:10 - 10:55
    Dysortografie
    12:00 - 17:30 Vysočina Education Třebíč 13:30 - 17:30 Mgr. Lenka Bínová
    Martinské rohlíky
    13:30 - 16:30 projektový den v ŠD
    Hodnotící pedagogická rada
    14:20 - 16:20 2. stupeň + informace k Veletrhu zdraví
  • 5/11
    Tuesday
    Knihovna
    08:00 - 09:30 program s knihou Václava Čtvrtka
    Matematika v běžném životě
    09:00 - 15:00 NIDV Jihlava
    Informace k přijímacímu řízení
    09:05 - 09:50
    Program Tolerance
    09:05 - 09:50 Centrum pro rodinu
    Program Tolerance
    10:10 - 10:55 Centrum pro rodinu
    Program Tolerance
    11:10 - 11:55 Centrum pro rodinu
  • 6/11
    Wednesday
    Leadership
    Praha
    Schůzka výchovných poradců
    08:00 - 11:30 PPP Jihlava
  • 7/11
    Thursday
    Leadership
    Praha
    Užití počítačů ve výuce matematiky
    PF JČU České Budějovice
    Konference VYKEV
    Úřad práce
    08:00 - 11:00
    Informační odpoledne
    15:00 - 17:00
    Schůzka rodičů žáků 9. ročníku
    16:00 - 16:30 Informace k přijímacímu řízení
  • 8/11
    Friday
    Užití počítačů ve výuce matematiky
    PF JČU České Budějovice
    Schůzka interních mentorů
    13:00 - 13:45
  • 9/11
    Saturday
    Užití počítačů ve výuce matematiky
    PF JČU České Budějovice
    Konference pro učitele 1. stupně
    08:30 - 16:00 Fraus Brno
    Konference P.A.R.K.
    09:00 - 16:30 Brno
  • 10/11
    Sunday
    Světlá nad Sázavou C - ZŠ O. Březiny
    08:00 Regionální soutěž v šachu 2. kolo
  • 11/11
    Monday
    Dopravní hřiště
    07:15 - 10:00
    Knihovna
    09:05 - 11:55
    Informační odpoledne
    14:30 dle domluvy s třídními učiteli
  • 12/11
    Tuesday
    Dopravní hřiště
    07:15 - 10:00
    MaFyáČek
    08:10 - 10:55
    Vystoupení v tělocvičně
    08:30 - 09:45
    Osobnostně sociální rozvoj pedagogů s tématem Spolupráce
    08:30 - 16:00 v rámci projektu Spoluprací k profesionalitě Vysočina Education
    Vystoupení v tělocvičně
    10:15 - 11:30
    Vystoupení v tělocvičně
    12:10 - 13:25
  • 13/11
    Wednesday
    Veletrh zdraví - 1. aktivita
    08:10 - 09:30
    Veletrh zdraví - aktivity
    08:10 - 11:55
    Osobnostně sociální rozvoj pedagogů s tématem Spolupráce
    08:30 - 16:00 v rámci projektu Spoluprací k profesionalitě Vysočina Education
    Veletrh zdraví - diskuzní fórum
    09:30 - 10:30
    Veletrh zdraví - 2. aktivita
    09:50 - 11:10
    Veletrh zdraví - třídnická hodina
    11:20 - 11:55
    Veletrh zdraví - 3. aktivita
    11:25 - 12:45
    Veletrh zdraví - třídnická hodina
    13:00 - 13:40
    Veletrh zdraví
    15:00 - 16:30 prezentace zájmových kroužků - Merkur, TEIFOC, LEGO robot
    VELETRH ZDRAVÍ
    17:00 - 18:30 vystoupení pro rodiče, bývalé žáky a veřejnost
  • 14/11
    Thursday
    Dopravní hřiště
    07:15 - 10:00
    Hrou proti AIDS
    10:10 - 11:55 preventivní program SZÚ Jihlava
    Závisláček
    12:05 - 13:45 preventivní program SZÚ Jihlava
    Informační odpoledne
    14:30 dle domluvy s třídními učiteli
  • 15/11
    Friday
    Úřad práce
    07:50 - 10:55
    PřiVýDěj
    08:10 - 10:55
    Zítra celá země
    10:10 - 13:30 workshop Post Bellum
  • 16/11
    Saturday
  • 17/11
    Sunday
  • 18/11
    Monday
    Pracovní setkávání
    14:20 - 15:20 s cílem podpory, sdílení a předávání informací (tentokrát na téma zpětná vazba)
    Soutěž mladých chovatelů
    16:00 DDM Jihlava
  • 19/11
    Tuesday
    Sociální služba pro děti cizince ve školách
    08:30 - 11:30 F-point
  • 20/11
    Wednesday
  • 21/11
    Thursday
    Sportuj ve škole
    07:30 - 16:25 seminář Holešov
  • 22/11
    Friday
  • 23/11
    Saturday
    Kurz poznávání nerostů a minerálů
    PřF MU Brno
  • 24/11
    Sunday
  • 25/11
    Monday
    Geologická burza základních škol
    09:00 - 14:00 Baliny
  • 26/11
    Tuesday
  • 27/11
    Wednesday
  • 28/11
    Thursday
  • 29/11
    Friday
    Výjezd badatelského kroužku
    Radotínské údolí
  • 30/11
    Saturday
    Výjezd badatelského kroužku
    Radotínské údolí

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"